بهترین ها
بهترین های بورس ، اخبار و کسب درامد

✍ شایعات امروز سه شنبه 27 مهر ماه 95 در ادامه مطلب ......ادامه مطلب...


بورس تهران سه شنبه مورخ 27 مهر 1395

ساعت 8 و 20 دقیقه: خب! در روزهای گذشته، توضیحاتی در خصوص روند صعودی جدید بورس تهران به دوستان داده شده است! هدف اول برای شاخص کل، محدوده 79000 و 80000 واحد تعیین شده است که این هدف باید تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا محقق شود! و در ادامه اگر رشدی برای بازار بورس تهران متصور باشیم (که هستیم!!)، این مهم باید بعد از این رویداد آغاز شود و تا انتخابات ریاست جمهوری ایران (در پایان اردیبهشت 1396) به صورت پیوسته (تا فتح قله جدید!!)، ادامه داشته باشد!! اینکه چه رابطه ای بین این دو رویداد و بورس تهران وجود دارد، در اینجا محل بحث نیست و صحبتی در این رابطه انجام نخواهیم داد! اما نکته مهم، این است که باید از این فرصت استفاده کرد! اما هر کسی بر اساس استراتژی و روحیه ریسک پذیری که دارد، از این فرصت میتواند استفاده کند! تلاش خواهیم کرد به مرور زمان، برخی سهام با دید اردیبهشت سال 96 را معرفی کنیم تا دوستانیکه با دید میان مدت در بورس حضور دارند، از این موارد نیز استفاده کنند. در کنار این سهام میان مدت، روزانه نیز تلاش خواهد شد تا با معرفی سهامی کوتاه مدت، (برای بخش کوچکی از سبد که به منظور استفاده از نوسانات کوتاه مدت کنار گذاشته اید)، سهامی معرفی شود تا از نوسانات کوتاه مدت نیز بتوانید بهره لازم را ببرید!

 

 

 

 ساعت 12 و 29 دقیقه: بازار امروز با ارزش معاملات 167 میلیارد تومان و رشد 142 واحدی شاخص کل به کار خود پایان میدهد. از مهمترین اتفاقات امروز، توقف نماد پتایر به دلیل فروش زمین جنجالی و بازگشایی نماد خریخت با رشد 17 درصدی و تشکیل صف خرید، علیرغم اعلام تعدیل منفی سنگین بود! عرضه اولیه جنجالی روز گذشته نیز که تقاضای 2 میلیاردی داشت، امروز فقط 2 میلیون عرضه انجام شد! از همه دوستانیکه در بخش نظرات، پیام های پر مهر و محبت ارسال کردنده اند نیز تشکر میکنم. بسیاری از پیام های اول صبح نیز به دلیل همین انبوه نظرات، فرصت تایید و انتشار پیدا نکرد! از این دوستان نیز عذرخواهی میکنم. تلاش خواهم کرد تا در ادامه روز، به نظرات و پیام های ثبت شده در حد امکان، رسیدگی کنم!  

 

 

 

ساعت 12 و 30 دقیقه.........................بازار بسته شد.✍ شایعات امروز دوشنبه 26 مهر ماه 95 در ادامه مطلب...ادامه مطلب...


اخبار کوتاه و شایعات بازار سرمایه دوشنبه مورخ 26 مهرماه 1395 را در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید...ادامه مطلب...


بورس تهران دوشنبه مورخ 26 مهر 1395

ساعت 8 و 25 دقیقه: روز گذشته شاهد عرضه های سنگین در بازار بودیم که انتظار داریم این عرضه ها امروز در ساعت اولیه به پایان برسد و در ادامه شاهد بازاری متعادل باشیم! تایید افزایش سرمایه 26 درصدی برای خکاوه که بازار انتظار بیشتری از مقدار آن داشت، باعث فشار فروش در این نماد و در ادامه سرایت این فشار فروش به نماد خساپا، باعث شد تا جو منفی در بازار دیروز گسترش پیدا کند که در نهایت به افت 317 واحدی شاخص کل انجامید. اما همانطور که در نبض بازار دیروز هم بیان کردیم، این انتظار فشار فروش وجود داشت و نگرانی خاصی از این بابت نباید داشته باشیم! چراکه روند کلی اقتصاد ایران در جهت مثبت قدم برمیدارد و در نهایت این تاثیرات مثبت اقتصادی، اثر خود را در بورس تهران خواهد گذاشت. در بازار امروز، همانطور که در ابتدا نیز گفته شد، انتظار داریم بازار با فشار فروش در ساعت اولیه کار خود را آغاز کند و در ادامه از فشار فروش کاسته شده و بازار متعادلی را شاهد باشیم! امروز شاهد عرضه اولیه در نماد آپ نیز خواهیم بود که در اینباره صحبتی نمیکنیم. این عرضه اولیه از جنجالی ترین عرضه اولیه ها در سال جاری خواهد بود و به نظر می رسد که برنامه ای مدون برای رشد قیمت این نماد در بازار تهیه شده است!! در نماد واتی، توضیحاتی در بخش نظرات سایت لایوبورس به یکی از کاربران داده شده است که توصیه میکنیم دوستانیکه این نماد را در سبد خودت دارند، آن را مطالعه کنند. در سایر نمادهای مورد توجه ما، امروز پاکات مزایده فروش زمین پتایر در ساعت 10 صبح بازگشایی خواهد شد که نتیجه این مزایده در قیمت این نماد اثر جدی خواهد داشت!

 

 

 

 

 ساعت 12 و 29 دقیقه: همانطور که انتظار می رفت، بازار امروز با فشار عرضه ها آغاز شد و در ادامه به تعادل رسید. عرضه اولیه امروز نیز در نماد آپ در قیمت 9999 ریال کشف قیمت شد تا در کنار شرایط بحث برانگیز این عرضه، قیمت خاص و مدت زمان کشف قیمت هم به مواردی جدید برای بحث تبدیل شود! در نتیجه معاملات امروز، شاخص کل بورس تهران با رشد 138 واحدی به کار خود پایان می دهد و ارزش معاملات خرد امروز، چیزی حدود 250 میلیارد تومان به ثبت رسیده است.

 

 

 

 

ساعت 12 و 30 دقیقه.........................بازار بسته شد.


درباره وبلاگ
این سایت هیچ مسئولیتی در خصوص صحت و درستی اخبار و یا ذکر و عدم ذکر منابع ارسال خبر را بر عهده نمی گیرد. موضوعات مطروحه در این سایت فقط دیدگاه نویسندگان و بازدید کنندگان آن است و به هیچ وجه به منزله ارائه مشاوره جهت سرمایه گذاری تلقی نخواهد شد و بازدید کنندگان مسئولیت خرید و فروش های خود را به عهده خواهند گرفت. بدیهی است این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا زیان بازدید کنندگان را نیز بر عهده نخواهد گرفت. این سایت با هدف آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه راه اندازی شده است
نويسندگان
پيوندها
ساعت دیواری با گارانتی" class=text5> ساعت دیواری با گارانتی

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان کسب درامد مطمئن از اینترنت و آدرس behtarinhay.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.