بهترین ها
بهترین های بورس ، اخبار و کسب درامد

ساعت 8 و 25 دقیقه: شمارش معکوس برای پایان سال شروع شده است و فقط 7 روز کاری تا پایان سال باقی مانده است! 7 روز کاری باقی مانده در حالیکه شاخص کل بورس تهران در محدوده 78093 قرار گرفته و حدود 400 واحد با مهمترین مقاومت خود فاصله دارد! که البته انتظار داریم در این روزهای باقیمانده، شرایط به گونه ای پیش برود که در نهایت در هفته پایانی سال، این مقاومت شکسته شود!! این روزها همه نگاه ها، به بازگشایی نماد خساپا خیره شده است! روز گذشته نماد خپارس بازگشایی شد و شرایط را برای بازگشایی شکوهمند خساپا در قیمت های حوالی 350 تومان آماده کرد!! البته قبلا در خصوص اتفاقات گروه سایپا، توضیحات کامل داده شده و از مزایا و معایب آن سخن زیاد گفته ایم! اما در بازار امروز، در غیاب غایب اصلی بازار (خساپا)، رهبری بازار و رهبری همان ارکستری که همه شما دوستان به خوبی موضوع آن را می دانید، همچنان بر عهده نماد خودرو است! نماد خودرو که امروز با مقاومت روانی 400 تومان برخورد خواهد کرد و مطمئنا با عرضه های بیشتری نسبت به روز گذشته روبرو خواهد شد! اما جایی برای نگرانی ندارد!! همچنان اعتقاد به روند صعودی بازار داریم. پس نگرانی خاصی در بازار امروز نیز وجود ندارد! و همان توصیه همیشگی ما درخصوص داشتن استراتژی و غلبه بر ترس و طمع و دوری از خرید و فروش های هیجانی، همچنان تاکید می شود!

livebourse.com

ونيرو  شنيده ها حاكى از اقدامات اوليه براى واگذارى يكى از زيرمجموعه هاى خارج از بورس خود با نام صانير دارد .در خبرها داشتیم که به دلیل باقی‌ماندن ابهام‌ها از نحوه اعلام قیمت نرخ خوراک و فرآورده‌های نفتی پالایشگاهها از سوی وزارت نفت امکان اعلام بودجه برآوردی سال مالی ۹۵ پالایشی‌ها به بورس مقدور نیست.نرخ‌های اعلامی از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مورد تایید اعضای هیات مدیره پالایشگاهها نیست، افزود: مطابق با قوانین بازار سرمایه تا تیر ماه سال اینده شرکت‌های پالایشی فرصت ارایه بودجه براوردی حسابرسی شده خود به همراه گزارش عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۴ به بورس را خواهند داشت. خبر منفی این است که ملی پخش بر نظر خود مانده است ولی خبرخوب رشد قیمت نفت است که خبر خوب سهم است . به نظر در این گروه امروز یک فاز عرضه جدی داریم ولی باردیگر شبندر و شبریز صف می شوند شپنا نیز بد نیست . سراغ شاوان و شتران نروید داستان زیان دارند .پلی اکریل ایران بالاخره درخواست افزایش سرمایه بیش از ۱۲۰۰ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی را ارایه کرد و منتظر دو قدم بعدی شد.

درحالی موضع داغ افزایش سرمایه بیش از 1000 درصدی پلی اکریل ایران از ماه های گذشته مطرح اما بی نتیجه مانده بود که بعد از توضیح هفته گذشته مدیرعامل این شرکت، درخواست افزایش سرمایه بیش از ۱۲۰۰ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی ارایه شد.
به این ترتیب هیات مدیره "شپلی" بعد از مصوبه 26 بهمن، گزارش توجیهی این تامین مالی سنگین را به حسابرس ارسال کرده تا درصورت تایید درمرحله اول  و سپس صدور مجوز سازمان بورس، آماده افزایش سرمایه از 49.1 به بیش از 638 میلیارد و 288 میلیون تومان شود.
این شرکت عملکرد 9 ماهه سال جاری را با تحقق زیان 1418 ریالی هر سهم همراه کرده و در صورت صدور مجوز سازمان بورس تا قبل پایان سال، مجمع فوق العاده ایی را برگزار خواهد کرد
شنیده شده بکام ملک صفائیه  یزد را فروخته و بزودی باید سودش را اعلام میکند طبق شنیده ها سودش بیشتر از قیمت ارزش روز سهم میباشد


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد

درباره وبلاگ
این سایت هیچ مسئولیتی در خصوص صحت و درستی اخبار و یا ذکر و عدم ذکر منابع ارسال خبر را بر عهده نمی گیرد. موضوعات مطروحه در این سایت فقط دیدگاه نویسندگان و بازدید کنندگان آن است و به هیچ وجه به منزله ارائه مشاوره جهت سرمایه گذاری تلقی نخواهد شد و بازدید کنندگان مسئولیت خرید و فروش های خود را به عهده خواهند گرفت. بدیهی است این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا زیان بازدید کنندگان را نیز بر عهده نخواهد گرفت. این سایت با هدف آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه راه اندازی شده است
نويسندگان
پيوندها
ساعت دیواری با گارانتی" class=text5> ساعت دیواری با گارانتی

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان کسب درامد مطمئن از اینترنت و آدرس behtarinhay.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.